ERA-3AEB304V
- Mfr.Part #
- ERA-3AEB304V
- Datasheet
ERA-3AEB304V
- Description
- RES SMD 300K OHM 0.1% 1/10W 0603
- Stock
- 5000
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 155°C
- Power (Watts) :
- 0.1W, 1/10W
- Resistance :
- 300 kOhms
- Temperature Coefficient :
- ±25ppm/°C
- Tolerance :
- ±0.1%